Košarkarji blestijo v NBA ligi …

V soboto, 8. 2., je bil v Domžalah odigran nov turnir lige NBA junior, v kateri nastopajo tudi učenci naše šole. V dresih ekipe Chicago Bulls so odigrali 3 tekme in zabeležili prav toliko zmag!

V prvi tekmi so bili najprej uspešnejši od vrstnikov OŠ Preserje pri Domžalah, ki nastopajo kot ekipa New York Knicks. V drugi tekmi so igrali proti domačim Atlanta Hawksom (OŠ Domžale). Tekma je bila zelo izenačena, vendar je na koncu več znanja prikazala naša ekipa. V zadnji tekmi turnirja so bili uspešnejši še od Philadelphie (OŠ Davorina Jenka Cerklje) in tako zaključili sobotni turnir brez poraza.

Po 5 odigranih tekmah so Chicago Bullsi na prvem mestu, saj še ne poznajo poraza. Konec meseca februarja jih čakajo še 3 tekme, na katerih si bodo učenci naše šole poskušali priboriti mesto med najboljšimi 8 ekipami in s tem napredovanje v končnico.

Čestitke celotni ekipi!

Trener in spremljevalec: Jaka Trček
(Skupno 290 obiskov, današnjih obiskov 1)