Izgubili proti kasnejšim zmagovalcem …

Škofja Loka (OŠ Cvetka Golarja), 28. 3. 2024

V četrtek je v Škofji Loki potekalo medobčinsko prvenstvo v nogometu za mlajše dečke.
Ekipa naše šole je osvojila 5.–.6 mesto. Prvo tekmo je izgubila 2:0 proti zelo dobri ekipi OŠ Škofja Loka-Mesto, drugo pa z istim rezultatom proti OŠ Poljane. V prvi tekmi smo dobili gol v deseti sekundi tekme, potem pa smo se zelo dobro upirali boljši ekipi. Na drugi tekmi smo bili enakovreden tekmec, a smo imeli malo smole.

Našo šolo so zastopali: Lenart Prosen, Žan Pavšič, Izak Drole, Ožbej Sajevic (vratar), Jan Oblak, Žiga Bohinc in pa Žana Drole (bila je edina punca na turnirju, a se je več kot enakovredno borila z nasprotniki).
Glede na to, da imamo v ekipi samo enega igralca, ki že več let trenira nogomet. z igro nismo bili nezadovoljni.

Zapis in vodja ekipe: Igor Pečelin

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)